מחשוב מערך הבטיחות

ניהול נכון של הבטיחות בארגון לפי חוקי מדינת ישראל ותקנותיה מחייב שליטה מוחלטת במסד נתונים גדול במיוחד. שליטה זו מחויבת כדי לשמור על בטיחות העובדים נוסף על הציות לחוק. מאגר נתונים זה דורש מעקב, בקרה וניהול של פעולות נדרשות כמו הדרכת עובדים במועדה, רישום ותחקור תאונות, עריכת סקרי סיכונים וביצוע פעולות מתקנות, עריכת בדיקות רפואיות ועוד.

מחשב_מערך_הבטיחות-מעיינות-בטיחות-וגהותכדי להבטיח שליטה מוחלטת בכל הנתונים הנאספים עם הזמן בארגון שלכם בתחום הבטיחות יש לערוך מעקב ממוחשב שאינו מיועד רק לאגירתם, אלא גם כדי לנהל את כל הטפסים והמסמכים המצטברים ולספק להנהלה התרעות שונות ומידע אמין בזמן. התרעות אלה נחוצות כדי לאתר בזמן את כל הליקויים והתקלות, לערוך בדיקות תקופתיות וחידוש רישיונות והסמכות שונות הנחוצות לפי החוק. התייעלות זאת מבטיחה חיסכון בזמן ובכוח אדם כמו גם הקטנת הסיכון לתאונות ולתקלות בטיחות, מה שמביא בטווח הארוך לחיסכון בעלויות השונות.

למערך הבטיחות הממוחשב יתרונות רבים לארגון. התכנה ידידותית למשתמש ואינה קשה להפעלה גם על ידי אנשים שאין להם ניסיון בכך. המודולים של התוכנה מאפשרים לכם לנהל כל היבט במערך הבטיחות מבלי לאבד מידע תוך כדי שליטה גם בזמנים ובמועדים הנדרשים לפי החוק לנהל אותם. כמו כן, היא מתאימה לארגונים בכל גודל שהוא וללא קשר למיקומם, משום שהתוכנה, המתחדשת כל הזמן, מותקנת בשירותי מחשוב ענן ונגישה מכל מקום ובכל עת.

השם שלך

האימייל שלך:

טלפון(לא חובה)

כיצד נוכל לעזור