אודות החברה

חברת מעיינות בטיחות, חירום וגיהות בע"מ מייסודו של אייל ליבוביץ ובניהולו היא חברה לייעוץ וניהול של מערכי בטיחות ארגוניים בחברות ובתאגידים מהמובילים בשוק הישראלי.
אייל ליבוביץ', יליד 1961, הוא יועץ בטיחות וגהות בעבודה בעל ניסיון עשיר משנת 1993, העוסק בליווי, ייעוץ ומתן שרותי ממונה בטיחות חיצוני. בין השאר, הוא מייסד חברת META4 ליצור
לומדות בטיחות אינטראקטיביות. בתפקידו הצבאי האחרון היה מפקד גדוד חומ"ס בפיקוד העורף.

מגוון החברות והארגונים שלהם מעיינות בטיחות, חירום וגיהות מייעצת גדול במיוחד וכולל, בין היתר, תאגידי מים, חברות מתעשיית התעופה, תעשיית המחצבות ומפעלי בטון ואספלט, חברות וגופים בענף הבנייה, תעשיית המתכת והאלומיניום, תחום המזון המהיר, ההייטק וענף הקוסמטיקה, צמחי מרפא ותוספי המזון.

אנשינו הם בעלי ידע וניסיון רב שנרכש לאורך שנים רבות, והם מלווים חברות אלה בייעוץ מקצועי, תכנון והדרכה בתחום הבטיחות, הגיהות והחירום בארגונים השונים. מלבד הקפדה על סטנדרטים של מצוינות ואיכות בשירות ובמתן הפתרונות שאנו מספקים ללקוחותינו, אנו משלבים ומיישמים גם רעיונות יצירתיים ובלתי שגרתיים רבים כמענה ייחודי לצורכי הבטיחות הספציפיים שלכם.

כחברת ייעוץ בטיחות מובילה בתחום זה חזוננו הוא להקים, להטמיע ולתחזק את מערכי הבטיחות בארגונים ובחברות בישראל, ולהביא אותן לכלל מצוינות בתחום הבטיחות והגיהות. אנשי מעיינות מלווים אתכם במקצועיות, במסירות ובדקדקנות המתבקשת בתחום זה, מבלי להתפשר על איכות השירות והקשב שאנחנו מעניקים לכם.

השם שלך

האימייל שלך:

טלפון(לא חובה)

כיצד נוכל לעזור

מובילים בתחום הבטיחות בעבודה- איל ליבוביץ